• Рейтинг:
  • Модель:
    ДПЕ-1800,1800 Вт, диск 185*20мм
1 530 грн
На заказ
Вага
5 кг
 
Потужність
1800 Вт
 
Кількість
обертів
5500 об/хв.
 
Діаметр
диску
185 мм

Опис і характеристики циркулярної пилки Дніпро-М ДПЕ-1800

Ручна циркулярна пила Дніпро-М ДПЕ-1800 – багатофункціональний інструмент, що застосовується у роботі по дереву різної складності. Мідна обмотка двигуна додатково ущільнюється тришаровим покриттям термостійкого лаку, що запобігає небажаному перегріву і продовжує термін служби пилки.

Висока потужність двигуна 1,8 кВт у поєднанні з граничними обертами до 5500 об/хв забезпечують швидку і точну роботу з деревом різних порід. Щіткотримачі виготовляються з металу, а також мають обмеження глибини тиску щітки, що забезпечує надійний захист двигуна від механічних пошкоджень.

Практичні модифікації для поліпшення характеристик пили

Зріз дерева під різним нахилом здійснюється завдяки механізму, що регулює кут розпилу до 45 градусів. Крім кута розпилу є можливість регулювати також глибину, що буде корисно для виконання некрізних пропилів. Зручна задня рукоятка забезпечує відмінний баланс і фіксацію інструменту.

Диск у циркулярній пилці захищений спеціальним кожухом, який виготовляється з міцного алюмінію. Щітки в моделі Дніпро-М ДПЕ-1800 можна заміняти без розбирання інструменту, що спрощує обслуговування. Шестерні редуктора виконані з легованої сталі високої міцності.

Пока не было вопросов.