Ортопедичні подушки

Ортопедична подушка ТМ Noble – найкращий вибір для здорового сну.

Безсонні ночі негативно впливають на наш настрій, а згодом на здоров'я. Тому дуже важливо забезпечити оптимальні умови для сну. Підходити відповідально потрібно як до вибору матраца, так і подушки. На ринку широко представлені ортопедичні подушки під голову. Вони не тільки створюють серйозну конкуренцію, а й виступають здоровою альтернативою класичним моделям.

У чому відмінність ортопедичної подушки від звичайної?

Основна різниця між ними полягає в тому, що подушки ортопедичного типу не тільки забезпечують комфорт та зручність, а й паралельно позитивно впливають на здоров'я організму, задовольняючи індивідуальну потребу будь-якої людини у повноцінному відпочинку. З їх допомогою шийний відділ хребта буде надійно зафіксований в одному положенні під час відпочинку, що сприятливо вплине на роботу кровоносної системи та кісткових тканин людського тіла. Форма і жорсткість подушки якнайкраще підходять для профілактичного лікування цілого ряду захворювань: остеохондрозу, мігрені, защемлень нервових закінчень та серцево-судинних хвороб.

Переваги ортопедичної подушки ТМ Noble

Як і інші якісні спальні аксесуари, наприклад, ортопедичний матрац і ковдра, справжня подушка ортопедичного типу поєднує в собі такі позитивні якості:

·         Рівномірно розподіляє напругу та навантаження на кістки та м'язи людини в будь-якій ситуації: під час нічного сну або короткого та нетривалого відпочинку.

·         Забезпечує повний та стовідсотковий комфорт, що сприятливо впливає на глибину та тривалість сну.

·         Після її використання втома зникає, самопочуття приходить у норму, а загальний настрій піднімається.

·         Спальний аксесуар має яскраво виражені антиалергенні властивості.

·         Зовнішня оболонка подушки здатна відштовхувати вологу і має гарну теплопровідність та повітропроникність.

Матеріалом, з якого виготовлені подушки ТМ Noble, є Меморі та Латекс Лайк, які абсолютно нешкідливі для людини і не містять домішок, шкідливих людському тілу. Цей аксесуар для сну є довговічним і надійним при застосуванні, тому не втрачає своїх корисних властивостей навіть протягом тривалого терміну використання.
Ортопедична подушка NOBLE Bliss Mini

Ортопедична подушка NOBLE Bliss Mini

Brand:ТМ Noble
Availability:
382 грн
Ортопедична подушка NOBLE Bliss M

Ортопедична подушка NOBLE Bliss M

Brand:ТМ Noble
Availability:
645 грн
Ортопедична подушка NOBLE Bliss L

Ортопедична подушка NOBLE Bliss L

Brand:ТМ Noble
Availability:
727 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)